Tervise Qigong ja Hiina traditsiooniline meditsiin (HTM)

Üks Qigongiga regulaarse tegelemise tulemus on muudetud teadvuse seisund ehk qigongi seisund. See on seisund, mis kasvõi korraks lülitab välja teie emotsioonid ja mõtlemise ning laseb keha organitel segamatult tegutseda.

T ja N  18.00–19.30 Nõmme Muuseumis
Kuutasu 75 €, ühe korra tasu 12 €

Esimene treening on tasuta!  

Praktika on näidanud, et Qigongiga tegelejatel kasvab füüsiline jõud, suureneb vastupanu stressile ja tuleb tagasi elurõõm.
Selleks, et saavutada Qigongi seisund, tuleb tegeleda Qigongiga pidevalt. Tulemused ilmnevad harilikult umbes kolme kuu jooksul.

Olen tegelenud Qigongiga umbes 15 aastat. Hiina tervise Qigongi olen õppinud korduvalt hiina erinevate meistrite juures. Tervise Qigongid on koosklas ka lääne meditsiiniga ja paljudes Euroopa maades tunnustatud kui tõhus tervise säilitamise ja parandamise meetod.
Hiina traditsioonilisi Qigonge, mis on aastatuhandete vanused (2000 aasta ja vanemad), õppisin jaapanlase (kelle elutöö oli Hiina gigongide kogumine ja säilitamine) Tsumura juures.
Olen tuttav hiina meditsiini põhitõdedega ning õppinud olen ka mõndasid hiina ja jaapani klassikalisi massazi vorme, sh shindo ja tsiatsu.

Liivi Lents (tel 57873929)