KÕHUTANTS, MUSTLASTANTS, HISPAANIA TANTS (erinevad grupid)

Kõigile huvilistele vanusest olenemata. Liituda võib aastaringselt!

Tantsutrupp Alhambra – Home | Facebook

https://www.tantsustuudioalhambra.com/

TANTSUSTUUDIO ALHAMBRA JUHENDAJAD:

Heli Rägapart-Trilljärv  tantsutruppalhambra@gmail.com, tel 5663 6703

Riina Aro riina.aro@mail.ee, tel 5662 5887

Eelregistreerimine e-posti aadressil või telefonil.

Proovitund  TASUTA  uutele tulijale.
Eelregistreerimine e-posti aadressil: tantsutruppalhambra@gmail.com või riina.aro@mail.ee

Tantsutunnid hooajal 2023/2024:

Kõigile huvilistele!
Liituda võib hiljem aastaringselt!
Nii nagu iga liikumine, on ka kõhutants tervisele kasulik. See naiselik tantsustiil sobib igas vanuses ja kehakaalus naisele. Valdavalt tegelevad kõhutantsuga naised, kuid tants sobib ka meestele. Tähtis on tahe. Kõhutants on improvisatsiooniline tants, millel ei ole rangeid reegleid ega piiranguid. Kõhutantsu saab tantsida nii idamaise muusika, elektroonilise muusika kui ka heavy metali järgi. Tantsutunni eesmärk on õppida oma keha tundma, ning avastada mõnus liikumisvõimalus. Kõhutants ei treeni ainult kõhtu, vaid ka jala-, käte-, õlgade- ja vaagnalihaseid. Tantsuliigutused on suunatud kogu kehale. Kõhutants aitab lisaks kõigele ennetada soolade ladestumist, luuhõrenemist ja radikuliiti. Juba lühiajaline treening teeb kehahoiu avatumaks, pehmemaks ja enesekindlamaks. Kõhutantsu nimetatakse teisiti viljakustantsuks. Arvatakse, et kõhutantsija pulmas ennustab pruutpaarile viljakust.

Kõhutants ehk idamaine tants  rühm Pärl (tantsutundidesse on oodatud igas eas ja vormis naised  ja neiud . Sobib neile kes pole kunagi tantsinud või on vähesel määral harrastanud tantse. Lisaks tavapärasele tantsutrennile teeme lisaks jõutreeningut)           Juhendaja Heli Rägapart-Trilljärv
T 20.35-21.35 ja N 20.35 – 21.35 I korruse väike saal.  Tunnid 2 x nädalas kuutasu 55€. Kehtib üks kalendrikuu. Ühe tunni hind 13€. Proovitund TASUTA? Alustab 5. septembril.

Kõhutants ehk idamaine tants rühm Rubiin (tantsutundidesse on oodatud kõik huvilised, kes tantsinud vähemat kaks aastat)                                                                                                                                   Juhendaja Heli Rägapart-Trilljärv
T 19.25 – 20.25 ja N 19.25-20.25 I korruse väikesaal. Tunnid 2 x nädalas kuutasu 55€. Kehtib üks kalendrikuu. Ühe tunni hind 13€.                       Proovitund TASUTA! Alustab 5. septembril.

Kõhutants ehk idamaine tants rühm Smaragd (sobib neile kes on valitud tantsustiili tantsinud vähemat kaks aastat)                                                                                                                                                                                                                                                    Juhendaja Heli Rägapart-Trilljärv
T 18.15-19.15 ja N 18.15-19.15 I korruse väike saal. Tunnid 2 x nädalas kuutasu 55€. Kehtib üks kalendrikuu. Ühe tunni hind 13€. Proovitund TASUTA!  Alustab 5. septembril.

Mustlastants, hispaania fusioon ja idamaa tants rühm Teemant (SEENIORID)                                                                                                                                    Juhendaja Riina-Ester Aro
R 13.00 – 14.00  
Kuutasu 1 nädalas  pensionäridele 15€.
Proovitund TASUTA uutele tulijale. Alustab 8. septembril.
Eelregistreerimine e-posti aadressil:  riina.aro@mail.ee

Mustlastants, hispaania fusioon ja idamaa tants  (kõigile huvilistele)       juhendaja Riina-Ester Aro)                                                                                                     K 17.15 – 18.15  I korruse suures saal
L 10.00 – 11.00  I korruse väike saal
K 17.30-18.30 (tund toimub teises majas)
Tunnid 2x nädalas kuutasu 55€, kehtib 1 kalendrikuu. Ühe tunni tasu 13€.
Proovitund TASUTA uutele tulijale.   Alustab 9. septembril.
Eelregistreerimine e-posti aadressil:  riina.aro@mail.ee

 

  • Treeningute eest kuupõhine liikmetasu tasutakse iga kalendrikuu alguses enne 12 kuupäeva.
  • Treeningute eest tasumine toimub arve alusel pangaülekandega või sularahas.
  • Kuutasu ei tagastata ega tasaarveldata.
  • Puudutuid tunde ei tasaarveldata.
  • Kuutasu on kalendrikuu põhine olenevata mitu tundi ühte kalendrikuusse jääb.

 

Juhendajate tutvustus:

Heli on juba lapses saati tantsinud erinevaid tantsustiile. 2006 aasta sügisest alustas kõhutantsuõpingutega Diana Otsingu juures. 2007 aasta septembris asus kõhutantsu õppima Nõmme Kultuurikeskusesse Riina Aro juhendamisel. 2009-2011 õppis samaaegselt lisaks veel kõhutantsu Müstika Tantsustuudios Berit Aicha Villi juures. Lisaks klassikalisele kõhutantsule tantsib Heli alates 2009 aastast Müstika Tantsustuudios ATS-i ehk American Tribal Style. Heli on Müstika Tribe liige alates 2013 a sügisest. Alates 2010 aasta jaanuarist tantsib Heli Tribal Fusion kõhutantsu Jaana Hansman juhendamisel LaStrange-s. Heli käib end pidevalt täiendamas erinevatel kursustel nii eestis kui välismaal, tema õpetajateks on olnud näiteks Mira Betz, Laura Zaray, Illan Riviere, Sandra Danse, Maria Aya – Malema, Kaidi Udris, Salah Rambo, Kairi Reinvee, Iris Frolov, Liina Remmelg, Sandra Vokk, Pille Roosi, Ozgen, Jamila, Yallar Julie, Pernilla Sund, Laura Luna, Sara Guirado, Kaila, Maris Abe, Mikaela Jokinen, Illan, Anasma ja teised. Alates 2016 aasta sügisest on Heli Tantsutrupp Alhambra juhendaja ja koreograaf.

 

Karakter- ja rahvatantsu hakkas Riina Aro tantsima varateismelisena Nelli Uustalu juures, seejärel tantsis TÜ Rahvakunstiansamblis ja ans-s Kullaketrajad. Töötanud karakter- rahvatantsuõpetajana pikka aega, sealhulgas 10 a abiballettmeistrina ansamblis Sõprus, idamaa tantsu õppinud tol ajal Nailja Kraani (Tadziki Koreograafiakool) juhendamisel.
Mustlas- ja hispaania tantsu õppinud varasemal ajal Nelli Uustalu, Iraida Generalova ja Salme Lille Juures, viimasel aastakümnel Lehti Kostabi, Liina Remmelgi ja Natalija Ilvese juures (mustlastantsu kool Khamoro). Käinud ka Natalija Kulishenko, Irina Lizovskaja ja Aleksander Rubentshiku kursustel. Tantsib Zahira mustlastantsu grupis Liina Remmelgi juhendamisel.
Idamaa (kõhu)tantsu õppinud Pille Roosi, Kaidi Udrise, Iris Frolovi  ja Liina Remmelgi juhendamisel. Täiendanud end msg. kursustel Eestis, Soomes ja Lätis.  Kõhutantsu õpetanud  2004 – 2007 Amrita (Pille Roosi) stuudios, 2006 aastast õpetanud idamaa- ja mustlastantsu Nõmme Kultuurikeskuses.

Korraldaja Tantsustuudio Alhambra