KÕHUTANTS, MUSTLASTANTS, HISPAANIA TANTS (erinevad grupid)

Kõigile huvilistele vanusest olenemata. Liituda võib aastaringselt!

Grupid alustavad taas 2019. aasta sügisel. Jälgi reklaami!

KÕHUTANTS, MUSTLASTANTS ja HISPAANIA TANTS

Juhendajad
Heli Rägapart-Trilljärv hellheli@email.ee, tel 5663 6703
Ulrike Morel ulrike.morel@gmail.com, tel 5196 8926.
Riina Aro riina.aro@mail.ee, tel 5662 5887

Eelregistreerimine e-posti aadressil või telefonil

UUS GRUPP ALGAJAD!
Kõhutants algajad tehnikatunnid (juhendaja Heli)
K 20.00 – 21.00
Kuutasu 1 * nädalas 25€. Kehtib üks kalendrikuu.
Ühe tunni hind 8€.
Proovitund TASUTA uutele liitujatele.
NB! Kui õpilane käib edasijõudnute rühmas (Heli ja Ulrike) või kesktaseme (Heli) rühmas soodustus kuutasu 16€.
Eelregistreerimine e-posti aadressil: hellheli@email.ee
Tantsutrupp Alhambra – Home | Facebook

Nii nagu iga liikumine, on ka kõhutants tervisele kasulik. See naiselik tantsustiil sobib igas vanuses ja kehakaalus naisele. Tähtis on tahe.
Kõhutants on improvisatsiooniline tants, millel ei ole rangeid reegleid ega piiranguid. Tantsutunni eesmärk on õppida oma keha tundma
ning avastada mõnus liikumisvõimalus. Kõhutantsus kasutatavad liikumised treenivad keha. Tehnikatunnid sobivad kõikidele tasemetele. Alustame lihtsamatest liikumistest minnes edasi raskemateni. Alustame soojendusega, liikudes tantsuliigutuste ja sammukombinatsoonide õppimisega. Tunni lõpus teeme lihasharjutusi ja venituse.  Tund sobib ka neile, kellel puudub igasugune varasem kogemus tantsukogemus.
Hooaja jooksul tulijad õpivad ära vähemalt ühe koreograafia, millega soovijad saavad kevadel esineda meie kontserdil.

 

Kõhutants KESKTASE (juhendaja Heli)
T 18.15 – 19.15  ja N 19.30-20.30
Kuutasu 2 x nädalas 40€. Kehtib üks kalendrikuu.
Kuutasu 1 x nädalas 25€. Kehtib üks kalendrikuu.
Ühe tunni hind 8€.
Proovitund TASUTA uutele liitujatele.
Eelregistreerimine e-posti aadressil: hellheli@email.ee

Tundi on oodatud kõik huvilised, kes on kõhutantsuga juba kokku puutunud vähesel määral või tantsinud mõnda muud tantsustiili.
Tunnis harjutame tantsutehnikat, lisaks lihastreening ja venitus. Ühel hooajal õpime mitu lihtsamat koreograafiat, millega võimalik soovi korral esineda.

 

Kõhutants EDASIJÕUDNUD (juhendajad Heli ja Ulrike)
N 18.30-19.30 ja L 11.00-12.00
8 korra kaart 39€. Kehtib kaks kuud vaid edasijõudnute tundides.
Ühe tunni hind 8€.
Proovitund TASUTA uutele liitujatele.
Eelregistreerimine e-posti aadressil: hellheli@email.ee

 

Tundi on oodatud kõik, kes on juba mõned aastad kõhutantsu tantsinud ning kellele meeldib esineda. Ühel hooajal õpime 5-6 koreograafiat, mis kõik on erinevas stiilis. Mõned näited: oriental, baladi, saidi, trummisoolo, lehvikloorid, sall või mõne kõhutantsu mix hispaania, tango, salsa ja samba, mustlastants jne.

Kesktasemele ja algajatele 2 korda nädalas (juhendaja Riina-Ester Aro)
K 19.00- 20.00 ja L  10.00 – 11.00
Õpitakse peamiselt idamaa (kõhu)tantsu, aga ka hispaania fusionit ja mustlastantsu.
Kuutasu 2 korda nädalas 40 eurot, üks kord nädalas 25 eurot.
Üks tund 8 eurot

Alustab 8. septembril.

Mustlastants kõigile huvilistele (juhendaja Riina-Ester Aro)
N 17.30 – 18.30
Kuutasu 20 eurot, neile, kes käivad tunnis ka kolmapäeval ja laupäeval, kuutasu 16 eurot
Üks tund 8 eurot

 

Mustlastants, hispaania fusion ja idamaa tants kõigile huvilistele (juhendaja Riina-Ester Aro)
T 11.30 – 12.30 II korruse kooriruumis ja R 11.30 – 12.30 I korruse väikeses saalis
Kuutasu 2 korda nädalas 38 eurot, pensionäridele 19 eurot.

 

Juhendajate tutvustus:

Heli on juba lapses saati tantsinud erinevaid tantsustiile. 2006 aasta sügisest alustas kõhutantsuõpingutega Diana Otsingu juures. 2007 aasta septembris asus kõhutantsu õppima Nõmme Kultuurikeskusesse Riina Aro juhendamisel. 2009-2011 õppis samaaegselt lisaks veel kõhutantsu Müstika Tantsustuudios Berit Aicha Villi juures. Lisaks klassikalisele kõhutantsule tantsib Heli alates 2009 aastast Müstika Tantsustuudios ATS-i ehk American Tribal Style. Heli on Müstika Tribe liige alates 2013 a sügisest. Alates 2010 aasta jaanuarist tantsib Heli Tribal Fusion kõhutantsu Jaana Hansman juhendamisel LaStrange-s. Heli käib end pidevalt täiendamas erinevatel kursustel nii eestis kui välismaal, tema õpetajateks on olnud näiteks Mira Betz, Laura Zaray, Illan Riviere, Sandra Danse, Maria Aya – Malema, Kaidi Udris, Salah Rambo, Kairi Reinvee, Iris Frolov, Liina Remmelg, Sandra Vokk, Pille Roosi, Ozgen, Jamila, Yallar Julie, Pernilla Sund, Laura Luna, Sara Guirado, Kaila, Maris Abe, Mikaela Jokinen, Illan, Anasma ja teised. Alates 2016 aasta sügisest on Heli Tantsutrupp Alhambra juhendaja ja koreograaf.

Ulrike alustas tantsimisega juba 6-aastaselt (võistlustants). Õppides Tartu Ülikoolis psühholoogiat, tegeles ta
võimlemisega (lõpetanud Võimlemise rühmajuhtide kooli 1997). 2000. aastal astus Ulrike Viljandi Kultuuriakadeemiasse tantsukunsti erialale (tantsuõpetaja kutse aastast 2004). Ulrike on andnud lavalise liikumise tunde tulevastele lauljatele (G. Otsa nim. Muusika-koolis), peotantsu tunde tudengitele (TTÜ-s ja üliõpilaskorporatsioonides), teinud liikumise Eesti Kaitseväe Orkestrile, täiendanud end erinevatel koolitustel rahvatantsu alal (ERRS-s, Tallinna Rahvaülikoolis jm.). Aastast 2011 annab Ulrike tantsutunde Rahumäe Põhikoolis. Kõhutantsuga hakkas ta tegelema aastal 2006 Nõmme Kultuurikeskuses Riina Aro juures. Täiendanud on ta end sellel alal
erinevatel kursustel nii Eestis kui välismaal. Alates 2016 aasta sügisest on Ulrike Tantsutrupp Alhambra juhendaja ja koreograaf.

Karakter- ja rahvatantsu hakkas Riina Aro tantsima varateismelisena Nelli Uustalu juures, seejärel tantsis TÜ Rahvakunstiansamblis ja ans-s Kullaketrajad. Töötanud karakter- rahvatantsuõpetajana pikka aega, sealhulgas 10 a abiballettmeistrina ans-s Sõprus, idamaa tantsu õppinud tol ajal Nailja Kraani (Tadziki Koreograafiakool) juhendamisel.
Mustlas- ja hispaania tantsu õppinud varasemal ajal Nelli Uustalu, Iraida Generalova ja Salme Lille Juures, viimasel aastakümnel Lehti Kostabi, Liina Remmelgi ja Natalija Ilvese juures (mustlastantsu kool Khamoro). Käinud ka Natalija Kulishenko, Irina Lizovskaja ja Aleksander Rubentshiku kursustel. Tantsib Zahira mustlastantsu grupis Liina Remmelgi juhendamisel.
Idamaa (kõhu)tantsu õppinud Pille Roosi, Kaidi Udrise, Iris Frolovi  ja Liina Remmelgi juhendamisel. Täiendanud end msg. kursustel Eestis, Soomes ja Lätis.  Kõhutantsu õpetanud  2004 – 2007 Amrita (Pille Roosi) stuudios, a-st 2006 õpetanud idamaa- ja mustlastantsu Nõmme Kultuurikeskuses.