Neidude rahvatantsurühm MARIKE

OOTAME NEIUSID, KELLEL TANTSUSOOV SÜDAMES JA TANTSULUST JALGADES UUDE NEIDUDE RÜHMA!

Ootame kõiki 12 – 15 aastaseid, kellel huvi õppida eesti rahvatantsu, kui ka lavatantse.

Alustame ettevalmistusi XIII Noorte Tantsupeoks, mis toimub juba 2023!

Treeningud toimuvad teisipäeviti Nõmme kultuurikeskuses kell 16.00-17.40

Tule tantsima ja võta sõber kaasa!

Juhendaja Katrin Krause
registreerimine tel 527 0732
katrin@kodukyla.ee.

  • T 16.00 – 17.40 I korruse suur saal.

Kuutasu 18 €

 

Alustab taas 7. septembril 2021

 

Huviringi saab registreerida kahel viisil :

  1. Alla laetav ja täidetav PDF fail, mille saab välja printides käsitsi allkirjastada ning tuua Nõmme Kultuurikeskuse kontorisse.
    Leiad selle siit!
  2. Online keskkonnas täidetav ankeet ja leping digiallkirjastamisega.
    Leiad selle siit!

 

Juhendaja Katrin Krause leidis armastuse rahvatantsu vastu Tallinna Ülikoolis tänu oma õpetajatele Angela Arrastele ja Kalev Järvelale. Alates 2007 aastast on lisaks oma põhitöökohale Saue vallas Nõmme Kultuurikeskuse rahvatantsurühmade juhendaja ja tantsuetenduste/kontsertide liikumise lavastaja. On loonud mitmeid autoritantse ja lavastanud tantsuetendusi nii lastele kui täiskasvanutele.
Katrin Krause on lõpetanud 2003 a. TLÜ  koreograafia eriala ning omandanud koreograafi kvalifikatsiooni. Töötanud 1998-2007 Laine Mägi Tantsukool tantsuõpetajana (lavaline liikumine, klassikaline tants, karaktertants, eesti tants, showtants, aeroobika, jazz, modern, vabatants, lastetants, rütmika) ning 2004-2007 Tallinna osakonna tegevjuht ja tantsutrupp Lancy koreograaf. On olnud koreograaf ja lavastanud mitmeid tantsuetendusi nii lastele kui täiskasvanutele – „Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi” ja „AEG” Laine Mägi Tantsukool, „Perekond Müllersonid” ja „Teekond tundmatusse”  koreograafia ja lavatus Kaari Sillamaa Muusikaliteater, „LIBASOO” lavastus ja koreograafia (A. Kitzbergi Libahunt ainetel) Eesti Vabaõhu Muuseumis (Tallinna Ülikooli tantsijad).
Rahvatantsualane töö: IX Koolinoorte Tantsupeo segarühmade üldjuhi assistent, lavastused Vivat Musica kontsertidele laeval Romantika, Harjumaa Laulupeo liikumise lavastaja, 2003-2009 Rahvatantsuansambel Pääsuke kunstiline juht, XVII Üldtantsupeo pealavastaja assistent, Pärnu Endla Teatri folkloorne etendused “Pööripäeva päike” koreograaf (lavastus Raivo Trass), uus Tants 2007 naiste tantsude kategooria II koht „Ei mina tie meesta meeli”, Folkloorifestivalide Baltica lastepeo kontsertide kavajuht.