KÄSIKELLASTUUDIO KellaRing kontsertkoosseis

Käsikellade kontsertansambel KellaRing loodi 2007. aastal. Ansamblis mängivad noored vanuses 11–17 a. 2009. aastal andsime välja oma CD plaadi HELISEB LIHTNE JÕULUVIIS.
Kelladel musitseerimise viis on väga eriline. Mängijad panevad erinevas häälestuses kellad helisema vaheldumisi. Niisugune mängimise viis võimaldab mängijal mängida 2-8 või enamat erinevalt häälestatud kella. Kuigi kellad on valmistatud metallist, on pill väga õrn. Seepärast kasutame me mängides pehmet matti ning kindaid.
Meie kasutame kahte liiki erinevaid kelli: inglise käsikelli, mis on valmistatud pronksist ja koorikäsikelli /choir handchime/. Meie kollektsioonis on 5.oktaavi inglise käsikelli, 7.oktaavi choir handchime (koorikäsikelli) ja 2.oktaavit Cymbells’e, 2 oktaavi Petit&Fritsen kelli. Kokku 182 kella.
Kellad on alati hääles ja neid ei ole vaja häälestada. Meie pillid on valmistatud USA-s Malmarki tehases.

  • T 17.00 – 18.00 I korruse väike saal

Noori õpetab ja juhendab Inna Lai, kes on ka täiskasvanute käsikellaansambli Campanelli dirigent.

Kontsertansambel võtab vastu oma ridadesse uusi mängijaid vanuses alates 13.aastat, soovitatav eelnev kokkupuude muusikaga.

KellaRingi koduleht

KellaRingi FB

Inna Lai – tel 52 324 88, inna@vhb.ee

Kuutasu 14€

 

Alustab taas 7. septembril 2021

 

Huviringi saab registreerida kahel viisil :

  1. Alla laetav ja täidetav PDF fail, mille saab välja printides käsitsi allkirjastada ning tuua Nõmme Kultuurikeskuse kontorisse.
    Leiad selle siit!
  2. Online keskkonnas täidetav ankeet ja leping digiallkirjastamisega.
    Leiad selle siit!