BEEBIFOLK

Kõik tunnid toimuvad II korruse kooriruumis.

  • R 10.00 Beebifolk II (1-2,5 – aastased)
  • R 11.00 Beebifolk II (1-2,5 – aastased)

Beebifolk II on juba omal jalal liikuvatele mudilastele. Koos laulame vanu laule, loeme liisusalme, mängime lihtsamaid laulumänge, püüame esimesi tantsusamme seada, kuulame ja katsume pille.

  • R 12.00 Beebifolk I (2-12k)

Beebifolk I on laulu-mängutund kõige pisematele. Koos mängime hüpitus- ja näpumänge, loeme vana-vanaemade kombel sõrmi ja varbaid, kuulame erinevaid pillihääli ning teeme tutvust vanade unelaulude ja laulumänudega.

  • R 16.45 Lastefolk I (2-4-aastased)
  • R 17.45 Lastefolk II (3-5-aastased)

Koos mängime palju vanu mänge ja laulumänge, loeme vigursalme, mängime pilli, tantsime, tutvume tähtsamate rahvakalendri tähtpäevadega ja kohe kindlasti laulame. Tunnist on oodatud osa võtma ka lapsevanem(ad) – koos on vahvam!

  • R 18.45 Pelgulinna Folklooriklubi lasterühm (5-aastased ja vanemad)

Pelgulinna Folklooriklubi lasterühm on nii-öelda edasijõudnute rühm neile, kes beebifolgi rühmadest juba välja kasvanud. Liituda võivad ka lapsed, kes varem beebi/lastefolgi tundides käinud pole. Tore, kui ka lapsevanemad kaasa löövad.

Tunnid toimuvad 2x kuus reedeti

SEPTEMBER – 4 ja 18; OKTOOBER – 2, 16 ja 30; NOVEMBER – 13 ja 27; DETSEMBER – 11; JAANUAR – 8 ja 22; VEEBRUAR – 5 ja 19; MÄRTS – 5 ja 19; APRILL – 9, 16 ja 30; MAI – 14

TUNNITASUD

Kuutasu 10 eurot, korratasu 7 eurot.

Sama pere 2. ja järgmised lapsed – 50% kuutasu summast või 4 eurot kord (kui tunnis käib samast perest 2 või enam last, siis esimese lapse eest on tasu 10 eurot kuu ja järgmised lapsed 5 eurot kuu; korratasuga tasudes esimene laps 7 eurot ja järgmised lapsed 4 eurot kord).

NB! Kuutasu tagasi ei maksta ja järgmisse kuusse üle ei kanta, kui ei ole selle kohta eraldi kokkulepet. Puudumise korral võib enda asemel tundi saata sõbra – palun mulle sellest enne tundi teada anda.

Kuutasu palun tasuda ülekandega enne jooksva kuu esimest tundi või sularahas kuu esimeses tunnis.

Korratasu saab tasuda ülekandega enne tundi või sularahas tunnis.

Pikema puudumise korral kehtib kohahoiutasu 5 eurot / kuu.

MTÜ Pelgulinna Folklooriklubi, a/a E292200221019116968 (Swedbank). Selgitusse lapse nimi ja rühm.

Tasuda saab ka arve alusel ja soovi korral ka pikema perioodi korraga.

Kuu- või kohahoiutasu tasumata jätmisel läheb lapse koht üle ootejärjekorras järgmisele lapsele.

NB! Okoobris ja aprillis toimub 3 tundi – siis on kuutasu 15 eurot. Detsembris ja mais on 1 tund, siis on kuutasu 5 eurot.

KORRALDUSEST
Igasse rühma mahub 15 last.

Registreerimine algab augustis ja kui rühmad on täis, siis on võimalik panna laps ootenimekirja.

Kui rühmas on puudujaid, siis saab tundi tulla ka külalisena – annan enne iga tundi teada, kas on vabu kohti.
Palun lapse puudumisest võimalikult varakult teada anda, nii saab tundi tulla mõni teine laps.

Eestvedajaks Kreete Viira
Olen tegelenud Eesti pärimuskultuuriga teisest eluaastast peale Pelgulinna folklooriklubi juures; aastast 2002 selle juhendajana. Laste folgiringid (ehk Beebifolk) sündis aastal 2008 koos mu esimese lapsega. Minu käe all tegutsevad laste folgiringid Tallinnas Nõmme Kultuurikeskuses, Tartus Haldjaperes ja Viljandis Pärimusmuusika Aidas. Iga aastal juulikuu viimasel nädalal viin läbi titelaulu- ja mängutuba ning laste laulu- ja mängutuba Viljandi Pärimusmuusika Festivalil. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule eriala (MA), kultuurikorralduse eriala (MA) ning koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala (BA). Kodus on kasvamas 3 last – 12-aastane tütar, 8-aastane poeg ja mais 2019 sündinud pisipoiss. 

Info vabade kohtade ning ootejärjekorra kohta aadressil folklooriklubi@gmail.com

 

Alustab taas 4. septembril 2020!