Tubli töö tõi tunnustuse Nõmme Kultuurikeskuse noorte naiste koorile Kevad ja dirigendile Õnne-Ann Roosvee

Olenemata piirangutest harrastustegevuses oli aasta 2020 noorte naiste koorile Kevad ning dirigendile Õnne-Ann Roosvee väga töine ja edukas.

Noorte naiste koor Kevad loodi Nõmme Kultuurikeskuses 1. septembril 2006. Alates 2015. aasta sügisest on koori dirigent Õnne-Ann Roosvee. Koori juures on tegev koormeister Mari Roos ning laululaagrites abistab hääleseadja Külli Kiivet.

Oktoobris saavutas noorte naiste koor Kevad Eesti Kammerkooride konkursil esimese koha c-kategoorias ning dirigendile Õnne-Ann Roosveele omistati parima dirigendi eripreemia. Lisaks sai Õnne-Ann Roosvee tulemusliku töö eest Eesti Kultuurikapitali tunnustuspreemia.

Auhinnasadu loodetavasti veel ei lõpe, sest noorte naiste koor Kevad on Eesti Naislaulu Seltsi nominent 2020. aastal silmapaistvaid tulemusi saavutanud või kohalikku kultuuriellu panustanud naiskoori tiitlile ning dirigent Õnne-Ann Roosvee on nomineeritud Eesti Kooriühingu kooridirigendi aastapreemiale. Kooriühingu pidulik galakontsert ning preemiate üleandmine toimub 7. märtsil  Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suures saalis.

Hoiame pöidlaid ja soovime palju edu edaspidistes tegemistes!