Nõmme Kultuurikeskuse sisearhitektuuri ideekonkursi võitja on Projekt Kuubis OÜ

31. oktoobril kuulutasime välja Nõmme Kultuurikeskuse sisearhitektuuri ideekonkursi võitja, kelleks osutus Projekt Kuubis OÜ. Võidutöö autoriteks on Mari-Liis Palts, Katy Seppel ja Loviise Talvaru.
 
Ideekonkursi žürii otsustas konsensuslikult anda välja
esimese koha preemia ideekavandi „Kultuurinõlv“ eest Projekt Kuubis OÜ-le,
teise koha preemia ideekavandi „Soleil“ eest OÜ-le Sirkel&Mall ning
kolmanda koha vääriliseks hinnati Studio ARGUS OÜ ideekavandit „cultura“.
Ideekavanditega saab lähemalt tutvuda siin
 
Nõmme Kultuurikeskuse sisearhitektuuri ideekonkursi eesmärgiks oli leida sisekujunduse kontseptsioon, mis kujundaks kultuurikeskuse ruumid vastavalt kaasaja nõuetele ja kultuurikeskuse vajadustele. Pakkuja ülesandeks oli esitada ruumide visioon, mis sisaldab endas kolme erineva ruumigrupi ja keskuse üldise sisearhitektuurse lahenduse kontseptsiooni.

 

Ideekonkurss toimus tänavu 23. juunist kuni 23. augustini ja võistluse tähtajaks esitati neli  ideekavandit, mis kõik vastasid kvalifitseerimistingimustele ning esitati žüriile sisuliseks hindamiseks.

 

Žüriisse kuulusid Priit Põldme (Eesti Sisearhitektide Liit, volitatud sisearhitekt-ekspert, tase 8), Maarja Valk-Falk (Eesti Sisearhitektide Liit, volitatud sisearhitekt-ekspert, tase 8), Oliver Laats (Tallinna Linnavaraamet, ehitus- ja hankeosakonna projektijuht, ehitusinsener tase 6), Liina Amon (Nõmme Kultuurikeskus)

 

Ideekonkursi korraldamiseks kaasasime Eesti Sisearhitektide Liidu.