Nõmme kultuurikeskus tähistab 75. sünnipäeva koos Lexsoul Dancemachine ning  oktoobrikuise kontsertide sarjaga

Sellel aastal on oktoobrikuu Nõmme kultuurikeskuses sünnipäevakuu. 15. oktoobril täitub Nõmme kultuurikeskusel 75 aastat. Oktoobrikuu jooksul tähistame sünnipäeva tantsupeoga, kontsertide sarja ning näitusega.

Sünnipäeva tähistamine koos funk-bändiga Lexsoul Dancemachine on oodatud sündmus, sest see bänd pole varem kultuurikeskuse laval esinenud. Lexsoul Dancemachine on toorest tantsujõust nõretav eesti funk-bänd Telliskivi karmidelt tänavatelt. Põhikoosseisu kuuluvad Martin Laksberg basskitarril, Joonas Mattias Sarapuu klahvpillidel, Kristen Kütner klahvpillidel/soolokitarril, Jürgen Kütner kitarril, Caspar Salo trummidel ning mikrofoni ees või taga Robert Linna. Bändi sõnul on nende eesmärk ajada Eestis ja ka kõikjal mujal tantsulist, jalguliigutavat ja peadraputavat funk-muusika asja!

Suur pidu koos Lexsoul Dancemachinega toimub reedel, 16. oktoobril. Uksed avame kell 20, live algusega kell 22. DJ puldis astuvad üles omad ehk Klubi 163, kes bändi soojenduseks ja jahutuseks mängib hea tuju muusikat. Avatud on pop-up kokteilibaar.

Oktoobrikuu jooksul toimub kultuurikeskuse huviringide kontsertide sari: 
2.10 kell 19 tantsustuudio Alhambra Kaheteistkümnes kontsert
4.10 kell 19 koorikontsert “Ei saa mitte vaiki olla”
9.10 kell 19 rahvatantsukontsert “Tantsud südamest”
11.10 kell 19 käsikellaansamblite kontsert “Miljon unistust”
24.10 kell 18 Horre Zeiger BigBandi 66. sünnipäevakontsert
30.10 kell 17 avatud tund “Avatus”

Sünnipäevakuu jooksul on fuajees avatud fotonäitus „Üheskoos“, kus eksponeeritakse fotosid viimase 20 aasta põnevamatest kultuurikeskuse huviringide ühistest üritustest – kultuurikeskuse sünnipäevade tähistamine, suvised ringreisid ja ühiskontserdid, esinemised Nõmme Kevadel jm. Näituse panid kokku Maie Tarma-Kibin, Meeli Kerdt ja Maria Pihl.

Üritusel järgime kehtivaid nõudeid. Piletid www.fienta.ee     Kultuurikeskusest saab pileteid osta vaid tund enne ürituse algust