Swing-jazz tantsuõhtu „At the Jazzband ball“

  • L, 13.11
  • 19:00
  • Suur saal
  • 10€ / 15€

Tallinn Swing Dance Society ja Nõmme Kultuurikeskuse koostöös toimub alates 2015. aastast ürituste sari Swing-jazz tantsuõhtud.

Sarja 24. tantsuõhtu, mis kannab ühe tuntud swingiloo järgi nime „At the Jazzband Ball“, toimub 13. novembril algusega kl. 19.00.

 

Tantsuks mängib Horre Zeiger BigBand.

 

Riietumisstiil: vintage (1920-1950).

Swingima on oodatud kõik tantsuhuvilised ja jazzmuusika austajad.

 

Pilet eelmüügist 10€, samal päeval 15€

Piletid müügil Fienta müügikeskkonnas ja 1h enne algust kohapeal.

 

Korraldajad:

www.tsds.ee,

www.nommekultuur.ee

 


Alates 26. augustist on kõigilt üritustel osalejatelt nõutud COVID-tõendi esitamine. COVID tõend tõendab vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse.

Üritustel osalejate tõendeid kontrollib enne ürituse algust kultuurikeskuse töötaja. Kui külastaja ei suuda oma nakkusohutust tõestada, pole tal vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele õigust üritustel osaleda ning korraldajal puudub kohustus piletiraha tagastada (VÕS §101 lg 3).

Kultuurikeskuses testi enne üritust teha ei saa. Samuti ei aktsepteerita kodus tehtud testi. Test peab olema tehtud tervishoiuteenuse osutaja juures ja selle kohta peab olema väljastatud tõend. Lähim tõendit väljastav apteek enesetestimiseks on Järve Keskuses Apotheka Netiapteek (https://www.apotheka.ee/teenused/enesetestimine/).