ARHIIV: Kontsert-milongaõhtu TANGO

  • L, 12.02.2022
  • 19:00
  • Suur saal
  • 13.90€

Kontsert-milangoõhtu TANGO (20.11.21) uus kuupäev on 12.02.22!

 

Oma kavaga „Tango“ kutsume kuulaja XX sajandi Lõuna-Ameerika linnade Buenos Airese ja Montevideo kohvikutesse ja lokaalidesse. Kõlavad ajastu kuulsad tangoviisid, mida esitas laululoojana ja Hollywoodi filmides näitlejana kuulsust kogunud Carlos Gardel, keda peetakse veel tänapäevagi Argentiinas tangokuningaks. Samuti kõlavad maailmakuulsad tangod „La cumparsita“, „El choclo“ ning Astor Piazzolla jt autorite muusika.

Tangosid kannavad ette Erkki Otsman (laul), Allan Jakobi (akordion), Andranik Kechek (klaver), Tanel Liiberg (kontrabass).
Meie kontserdile on väga oodatud tangotantsijad!

 

Piletid on müügil Piletilevis ja 1 tund enne kontserdi algust kohapeal.

 

Ürituse korraldaja:

Erkki Otsman FIE
56 692729
erkkiotsman@yahoo.com


Üritusel saavad osaleda vaid COVID-19 vastu vaktsineeritud või läbipõdenud inimesed. Nakkusohutust peavad tõestama kõik alates 18aastased ja vanemad. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

Kui inimesele on vaktsineerimine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, tuleb osalemiseks esitada vastav arstitõend.

Üritustel osalejate tõendeid kontrollib enne ürituse algust kultuurikeskuse töötaja. Kui külastaja ei suuda oma nakkusohutust tõestada, pole tal vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele õigust üritustel osaleda ning korraldajal puudub kohustus piletiraha tagastada (VÕS §101 lg 3).