ARHIIV: Gourmet Trio kevadkontsert “50 helisevat jälge ajas ja muusikas”

  • L, 11.05.2024
  • 18:00
  • Suur saal
  • Tasuta

Gourmet Trio on välja kasvanud esialgsest koosseisust Gourmet Duo, mis sai loodud 2010 a. sügisel muusikute Yvetta Uustalu (klaver/laul) ja Tõnis Tüüri (kontrabass) poolt.

Aja möödudes liitus duoga suurepärane trummar Indrek Tetsmann, kellega koostöö on jätkunud siiani. Mõnikord on rikastanud meie esinemisi oma isikupärase värvigammaga ka külalissaksofonistid nagu Marko Mägi, Villu Veski, Raivo Tafenau, Meelis Unt jt.

Repertuaar on mahukas ja sisaldab endas nii hingelist kontsertkava, meeldivat tausta- kui ka aegumatut tantsumuusikat. Igihaljad jazzstandardid, kaasakiskuvad bossanovad ja muud latiinorütmid, poptöötlused ja estraadiklassika kuuluvad vaieldamatult Gourmet Trio kullafondi. Lisaks veel originaalloomingut, mis on jõudnud plaadile.

Oleme muusika valikul ikka püüdnud esitada ja kuulajani tuua eelkõige seda, mis meid enim kõnetab ja meie endiga sisimas resoneerub.

“Muusika, mis töötab sinu hinge kallal.”  See tunnuslause Gourmet Duo loomisajast pole aegunud.

Üks hea ansambel on elav, ühiselt hingav, muutuv, arenev ja pidevalt täienev mehhanism.  Meie kõigi soov ja eesmärk on publik kuulama ning kaasa elama panna.

Loodetavasti teeme oma kontserdiga päeva veelgi paremaks ja lööme publiku silmad särama!

Olete oodatud meeldejäävale helirännakule Gourmet Trioga!