Jaga meiega oma mälestusi kultuurikeskusest

Selle aasta oktoobris tähistab Nõmme Kultuurikeskus 75. sünnipäeva. Sünnipäeva puhul kutsume linnaelanikke üles kirja panema ning saatma oma mälestusi, mis on seotud kultuurikeskusega. Ettevõtmise eesmärk on jäädvustada killukesi Nõmme Kultuurikeskuse ajaloost läbi isiklike mälestuste.

Ärgitame meile saatma mitte ainult ühte, vaid võimalusel ikka mitut vahvat juhtumist või lugu, kirjeldama toredat mälupilti või jagama põnevat meenutust.

Oktoobris, kultuurikeskuse sünnipäevakuul avaldame meile saadetud mälestused kultuurikeskuse kodulehel ja mujal meediakanalites.

Mälestusi ootame kuni suve lõpuni koos kontaktandmete ja võimalusel koos pildimaterjaliga aadressil: Nõmme kultuurikeskus, Turu plats 2, Tallinn 11614 või e-kirja teel: post@nommekultuur.ee

 

Karl-Kristian Kõrts meenutab nii:

“/…/ Mul polnud aimugi, millega mul tegu on, aga ometi ma olin juba kultuurikeskuse poole sõitmas. Ma olin tollal veel kümneaastane. Ma jõudsin kohale ning ma läksin üksi majast sisse. Ma astusin saali ning kõndisin lavale ning teretasin kõiki. Big bändi endine trummar võttis mind soojalt vastu ning õpetas mulle, kuidas trummikomplekt kokku käib. /…/ Tänaseks on jazzmuusika mulle väga hingelähedane ning trummimäng on väga palju arenenud, eriti tänu big bändi kogemusele.”