Algavad Nõmme Kultuurikeskuse ventilatsiooni projekteerimistööd

Käesoleva nädala alguses allkirjastasid Tallinna Linnavaraameti, Nõmme Kultuurikeskuse ning ühispakkujate Venditehnik OÜ ja Energiasäästubüroo OÜ juhid Nõmme Kultuurikeskuse ventilatsiooni projekteerimistööde lepingu. Lepingu kohaselt algavad kuni kolm kuud kestvad projekteerimistööd, mille tulemusel valmib ventilatsiooni eel- ja põhiprojekt.

Nõmme Kultuurikeskuse ventilatsioonisüsteem pärineb aastast 2002, mil majas toimusid viimased suuremad ümberehitustööd. Tänasel päeval ei suuda olemasolev süsteem enam tagada nõuetekohast ja müravaba õhuhulkade vahetust.

Ventilatsioonisüsteemi projekteerimistööde käigus leitakse lahendus muuhulgas järgmistele probleemidele: ventilatsiooni õhuhulkade vastavusseviimine normidega, eraldi juhitav ventilatsioon kultuurikeskuse 1. ja 2. korrusel ning jahutussüsteemi kavandamine. 

Projekteerimistöid teostavad ühispakkujad Venditehnik OÜ ja Energiasäästubüroo OÜ. Projekteerimistööde hind on 6000 eurot, millele lisandub käibemaks. Hanke projekteerija leidmiseks viis läbi Tallinna Linnavaraamet.