Raamat + CD Elviira Maasalu “Väikeste asjade valgus”

Raamat koos CD`ga lastele vanuses 2 -12 aastat Nõmme Kultuurikeskuse samanimelisest jõuluetendusest. Illustreeritud raamat sisaldab etenduse teksti ja laulude sõnu. CD`l on laulud koorilt käsikellade ansambli saatega, lisaks veel laulude fonogrammid. Laulud on kirjutatud lastele mugavates helistikes, et raamatust teksti lugedes oleks võimalik kohe kaasa laulda. Seega haarab raamat ühteaegu lapse kuulmis- ja nägemismeelt.

Elviira Maasalu, teksti autor: „Uskumatu kui väikestest asjadest võivad alguse saada suured. Uskumatu, kui suur asi võib sündida, kui on palju väikesi.”

Südamlik ja õpetliku sisuga jõululugu lihtsatest sõnadest, mis võivad kaasa tuua halbu tagajärgi ning kuidas sama lihtsate sõnadega on võimalk kõik jälle ära lahendada

Teksti autor Elviira Maasalu. Laulude autoriteks on paljud nii eesti kui välismaa heliloojad, nt A. Pärt, T. Kõrvits, R. Kõrgemäe, L. Semlek. Loo teksti esitab Karol Kuntsel. Laulud esitab väikeste tüdrukute koor Nõmmelill, dirigent Inna Kopli. Laulude saade käsikellade ansamblilt, juhendaja Inna Lai. Viiulil Dana Ots. Laulude fonogrammid on loonud Viktor Gurjev, kujundaja Kuulo Vahter, helirežissöör Raul Aan.

Toode on läbi müüdud.