ARHIIV: “Muuseum Muuseumis” külla tuleb Iloni Imedemaa koos kohvernäitusega

  • L, 11.12.2021
  • 12:00
  • Nõmme muuseum
  • 5 €

“Pikk-pikk teekond” – tegelusnäitus ja haridusprogramm kohvrites

Iloni Imedemaa, Eesti Lastekirjanduse Keskuse ja Haapsalu lasteraamatukogu koostöös sündinud mänguline kohvernäitus räägib olulisest inimesest, kes on loonud meile ühise lapsepõlve. Inspireeriv ja liigutav lugu Ilon Wiklandi elust ja loomingust jõuab tänu kohvernäitusele paljude laste ja peredeni üle Eesti. Ka nendeni, kes veel Haapsallu, Iloni Imedemaad külastama pole jõudnud.

 Siit näeb ka programmi tutvustavat videolõiku:

Iloni Imedemaa pälvis sellega ka nominatsiooni Eesti muuseumide aastaauhinnale.

Osalustasu 5 €, oodatud on kõik huvilised!
Müügil Fienta.ee ja 30min enne algust kohapeal

 

PS! Üritus toimub Nõmme muuseumis (Nõmme jaamahoone – Jaama 18, Tallinn)


Üritusel saavad osaleda vaid COVID-19 vastu vaktsineeritud või läbipõdenud inimesed. Nakkusohutust peavad tõestama kõik alates 18aastased ja vanemad. Tõendi peavad esitama ka 12-17-aastased (alates 15.11.2021 noored, kes jäävad vanusevahemikku 12 aastat ja kolm kuud kuni 17), kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.

Kui inimesele on vaktsineerimine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, tuleb osalemiseks esitada vastav arstitõend.

Üritustel osalejate tõendeid kontrollib enne ürituse algust kultuurikeskuse töötaja. Kui külastaja ei suuda oma nakkusohutust tõestada, pole tal vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele õigust üritustel osaleda ning korraldajal puudub kohustus piletiraha tagastada (VÕS §101 lg 3).