ARHIIV: Koguperehommik “Jõulud Lolala Muusikamaal”

  • L, 02.12.2023
  • 11:00
  • Suur saal
  • Lastepilet 7€, täispilet 13€

Piletid:
Lastepilet 7€ (vajalik alates 1. eluaastast)
Täispilet 13€

Piletid saadaval kultuurikeskuses ja Fienta.ee.

Paljude laste lemmik perebänd Lolala rõõmustab fänne jõulukontserdiga! Nõmme Kultuurikeskus muutub tõeliseks jõuluvõlumaaks, kus on ruumi lapsemeelsusel, südamesoojusel, armastusel, siiratel emotsioonidel ja jõulumaagial.

“Jõulud Lolala Muusikamaal” on lõbus kontsert kogu perele. Kõlavad bändi originaalsed lustakad talvelaulud ja parimad klassikalised jõululaulud Lolala võtmes. Nagu Lolala kontsertidel kombeks – saab laulda, tantsida ja mängida. Jõulutunne garanteeritud!

Lolala on Anna Kuchinsky ja Arian Levini pere südameprojekt, mis sai alguse detsembris 2019, kui nende esimene laps oli vaid 6-kuune. Kuigi Lola sündis laulja-lauluõpetaja ja helilooja perre, oli värskete vanemate lastelaulude repertuaar peaaegu olematu. Kuna oskuste ja kogemuste pagas oli piisav, otsustati laulud lapsele hoopis ise kirjutada. Tundus, et nõudlus uute lastelaulude järgi võib olla ka teistel vanematel, nii et laulud jagati ka YouTube’s. Siit saigi alguse Lolala teekond!

Tänaseks on Lolala laulud palavalt armastatud väikelaste seas ja neid on interneti avarustel kokku kuulatud üle 14 miljoni korra!

Korraldaja Nõmme Kultuurikeskus