Zumba®

Zumba® treeningusse on oodatud noored ja täiskasvanud. 

 

Zumba® algajatele

E 17:30-18.30 I korruse suur saal

Zumba® algajatele – Tund sobib igas vanuses tantsusõbrale. Võrreldes edasijõudnute Zumba® treeninguga on algajate treeningus tempo aeglasem, sammud lihtsamad ja vähem sammukombinatsioone. Seega sobib treening neile, kes pole varem tantsinud või trennis käinud. Treening sobib ka rasedatele ja neile, kel probleemid liigestega. Edasijõudnutele on see võimalus lihvida oma tantsutehnikat. Parandame läbi tantsu rühti, koordinatsiooni ning tugevdame süvalihaseid. Tantsime maailma eripaigust pärit tantse nagu salsa, bachata, merengue, reggaeton, cumbia, kõhutants, flamenco jpt. Positiivsed emotsioonid ja hea tuju on garanteeritud! Tule, tantsime koos!

 

Zumba® edasijõudnutele

E 18:30-19:30 I korruse suur saal

Zumba® edasijõudnutele – Tund sobib neile, kes naudivad head muusikat, tantsimist ning soovivad põletada suure hulga kaloreid. Tegemist on tantsulise kardiotreeninguga, mis ühendab endas latiino tantse ja rütmi ning kergesti järgitavaid samme. Treening hõlmab endas nii kiireid kui ka aeglaseid rütme viisil, mis on tõhus kombinatsioon nii vastupidavuse kui ka lihastoonuse tõstmiseks. Iga tants on üles ehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele. See on lõbus pidu, mida naudivad nii kogenud tantsijad kui ka need, kes pole varem leidnud endas julgust rühmatreeningutesse tulla.

Zumba® 45´ edasijõudnutele

N 17:00 – 17:45 I korruse suur saal

Zumba® 45´ on edasijõudnute Zumba® treening, kuid ajaliselt lühem.

Liituda võib hooajaringselt. Esimene treening TASUTA! Üks treening 8 eurot. 5x kaart 32 eurot, 10x kaart 60 eurot.

Registreerimine edenbergkaisa@gmail.com, 55613915

 

Treeninguid juhendab Kaisa Edenberg
Kaisa on tantsutreenerina tegutsenud alates 2007.aastast. Diplomeeritud Bailatino, Zumba Fitness ja Jumping Fitness instruktor. Kaisa on endine võistlustantsija ja mitmekordne Eesti meistrivõistluste finalist. 2010. aastal avastas Zumba ja aeroobika ning 2013. aastal võitis Aeroobikakuniganna võistluse.