Noortejooga (vanusele 13+)

NOORTEJOOGA.

Juhendaja Kalli Suga
tel +372 55601768
info@kallikodu.ee

Vajalik eelregistreerimine.

  • N 15.30-16.30 III korruse kammersaal

Kuutasu 26 eurot (4 korda) või 28 eurot (5 korda). Esimene tutvustav tund 5 eurot. Üksik tund 10 eurot.

Võimalusel võta kaasa oma joogamatt, pleed lõdvestuse ajaks ja veepudel. Riietu mugavalt ja kihiliselt, võimalusel valida naturaalsest materjalist hele riietus.

Jooga muudab keha paindlikumaks ja meele rõõmsamaks, võimaldades vabastada füüsilisest kehast pingeid ja toetada emotsionaalset tasakaalu, mis just teismeeas erilist tähelepanu vajab. Läbi erinevate hingamistehnikate ja meeleharjutuste on võimalik parandada keskendumisvõimet,  mälu ja loovust. Luud ja liigesed muutuvad tugevamaks, samuti saab toetust närvi – ja immuunsüsteem. Joogatunni lõpuosa lõdvestus on vajalik osa päevast, mis aitab koolirutiinist välja lülituda ja õpetab  looma igapäevaseid tervislikke harjumusi.

Noortejooga tunni oluliseks osaks on nii pingete vabastamine, enese tunnete märkamine, loovuse arendamine, kui lõdvestuse ja meditatsioonioskuste praktiseerimine. Joogatund võimaldab noortel õppida paremini mõistma ja teadvustama enese vajadusi ja tundeid, toetab enesekindlust ning empaatilisust enese ja teiste suhtes.

Juhendaja tutvustus: Kalli on 2 täiskasvanud poja ja teismelise tütre ema, perenõustaja, rahvusvahelise KRI sertifikaadiga kundalini jooga õpetaja. Läbinud 2015.a Eesti esimese lastejooga õpetajate 160-tunnise koolituse. Juhendab joogatunde viiendat hooaega. Igapäevaselt on Kalli töötanud aastaid laste ja peredega, juhendanud lapsevanemate vestlusringe, koordineerinud kõrgkoolis lapsehoidjate õppekava ning viinud läbi laste arengut ja heaolu käsitlevaid loenguid. Akadeemiline haridus TLÜ Sotsiaalteaduste MA, 2012. IKYTA ja Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu liige. Armastab loodust, liikumist, muusikat, kirjandust, teatri – ja kinokunsti ning tunneb sügavat huvi inimeseks olemise õpetuste vastu.

„Olles ema kolmele imelisele ja erilisele lapsele, olen mõistnud, et iga inimene on erakordne ning igaühes on peidus kordumatus. Kundalini jooga õpetajate koolkonna looja Yogi Bhajan on öelnud: „ Happiness is Your Birthright, live it“ ja seda uskumust soovin ma jagada.“

Lisainfo Laste Joogaruum Hingelind ja KalliKodu Facebooki lehel.