KUNSTISTUUDIO

Kunstistuudio – joonistamine, maalimine, graafika, kompositsioon alates 16 a

Juhendaja Illu Erma
tel.56699471 illu.erma@artun.ee

Kursuse eesmärgiks on loovuse arendamine, kunstialaste alusteadmiste andmine, oskuste süvendamine. Loominguline tegevus on suunatud isikupäraste väljendusvõimaluste otsimisele.

Osaleja ettevalmistusest lähtuv individuaalne juhendamine.

K R 17.30-19.45    II korruse kunstistuudio

Kuutasu 36 €

 

Huviringi saab registreerida kahel viisil :

  1. Alla laetav ja täidetav PDF fail, mille saab välja printides käsitsi allkirjastada ning tuua Nõmme Kultuurikeskuse kontorisse.
    Leiad selle siit!
  2. Online keskkonnas täidetav ankeet ja leping digiallkirjastamisega.
    Leiad selle siit!

Juhendaja Illu Erma tutvustus: Peale Eesti Riikliku Kunstiinstituudi nahakunsti eriala lõpetamist 1975.a. asus tööle Tartu Kunstikooli, kus on õpetanud kompositsiooni, maalimist ja joonistamist. 1986.a. kuni tänaseni töötab õppejõuna Eesti Kunstiakadeemias (Aastatel 1998-2008 professor, osakonnajuhataja). Erialase loomingulise tegevuse kõrval viljelnud ka graafikat, samuti illustreerinud raamatuid. Aktiivselt osalenud kodumaistel ja rahvusvahelistel köitekunstinäitustel, juhendanud töötubasid, teinud viis isiknäitust. Töid on eksponeeritud lisaks Eestile Soomes, Rootsis, Ungaris, Prantsusmaal, USA-s, Jaapanis, Venemaal, Leedus, Armeenias jm. On Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Nahakunstnike Liidu liige.