ENERGIATREENING ja MINDFULNESS (algajad)

Iga kuu kolmandal esmaspäeval ja kolmapäeval alates 18.11 ja 20.11 (k.a)

E 19:15–20:00 ja 20:15–21:00 II korruse kooriruumis

K 19:15–20:00 ja 20:15–21:00 III korruse kammersaalis

Esimene proovitreening ja konsultatsioon uuele tulijale: 10€. Proovitreeningud ja konsultatsioonid toimuvad samuti Nõmme Kultuurikeskuses – 28.10 kooriruumis ja 30.10 kammersaalis, algus 19:15.

 

Juhendaja : Liisa Pettersson

 

Tänapäeva psühholoogia on tõestanud, et energiatreeningu ja mindfulness- (ehk teadveloleku) harjutuste abil saab inimene oma loomulikku potentsiaali AKTIVEERIDA. On võimalik oluliselt parandada TÄHELEPANU ja SOORITUSVÕIMET ning treenida STRESSIKINDLUST – nii füüsilist kui psüühilist VASTUPIDAVUST. On võimalik reguleerida nii KERGEMAT DEPRESSIOONI, ÄREVUST kui ka ÜLEKAALU ja KROONILIST VALU. Regulaarse mindfulness- ja energiatreeningu kasude loetelu on pikem täienedes pidevalt uute uuringute lisandudes. 

* Treeningprogrammi põhialused on välja töötatud Peterburi Biosensoorse Psühholoogia Instituudis. Treeningutel õpitavate harjutuste efektiivsus on viidud osaleja jaoks maksimumini kombineerides iidset ida eneseregulatsiooni kunsti, mis aitab aktiveerida keha ja meelt ning õpetab kasutama organismi tervendamise metoodikaid, ning uusimat läänemaist psühholoogiateadust ning mindfullness-praktikaid. Treening sobib kõigile täiskasvanutele, varasem treeningkogemus pole vajalik.
* Juhendaja jätab endale õiguse treeningprogrammi muuta ja varieerida vastavalt treeningul osalejate seisunditele ning vajadustele.
* Treeningud toimuvad eesti ja inglise keeles.

Juhendab mindfulness- ja biosensoorse psühholoogia praktikate õpetaja Liisa Pettersson: “Energiatreening ja teadveloleku (mindfulness) harjutamine sobib kõigile, kes soovivad oma vormi parandada. Meil loeb ainult tahe – kui inimene tahab ennast vormi saada, siis toob meie treeningsüsteem talle ka kasu. Inimese vormi all mõistame me kehakultuuri – kaalu normaliseerimist, enesetervendamist, teadlikku toitumist, liikuvat plastilist keha. Vähem väsimust ja rohkem energiat iga päev. Treenime ka stressist vabanemist, muretsemise ja emotsioonid võtame kontrolli alla. Terve keha, terve mõtlemine, terved suhted enda ja teistega – selle nimel treenime meie.”

 

Kuutasu:  30 €/kuu (kaks paaristundi 2×2 treeningtundi)

Ühe treeningtunni hind:  7.50€

 

 Kuutasu : 20€/kuu  (Üks paaristund 1×2 treeningtundi)

Ühe treeningtunni hind: 10€

 

 

 

Treeningtunniks vajalik: mugav liikumist võimaldav riietus, kaustik, harilik pliiats, veepudel.

 

Nõmme Kultuurikeskuses kord kuus toimuvate treeningute vahelisel ajal – iseseisev harjutamine ja töö endaga vastavalt treeningtunnis õpetajalt saadud juhistele.

Eelregistreerimine ja lisainfo: liisa.p@protonmail.com või biosensory@protonmail.com