Nõmme kultuurikeskus ootab linnaelanike mälestusi

Selle aasta oktoobris tähistab Nõmme kultuurikeskus 75. sünnipäeva. Sünnipäeva puhul kutsub kultuurikeskus linnaelanikke üles kirja panema ning saatma oma mälestusi, mis on seotud kultuurikeskusega. Ettevõtmise eesmärk on jäädvustada killukesi Nõmme kultuurikeskuse ajaloost läbi inimeste isiklike mälestuste.

“Nõmme kultuurikeskus on Nõmme linnaosa kultuurielu keskpunkt, kus toimuvad nii erinevad sündmused kui ka regulaarne huvitegevus. Kultuurikeskuse tegevusest jääb küll alles erinevaid jäädvustusi, nii foto kui ka video näol, kuid nende elavdamiseks on just olulised inimeste endi lood ja meenutused,” rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

Nõmme kultuurikeskuse direktor Liina Amon ütles, et Nõmme kultuurikeskusega seotud meenutusi oodatakse linlastelt ja eelkõige nõmmekatelt kuni jaanipäevani. “Oktoobris, kultuurikeskuse sünnipäevakuul avaldame meile saadetud mälestustest valiku kultuurikeskuse kodulehel ja kindlasti leiavad need kajastamist mujalgi. Kutsun üles saatma meile mitte ainult ühte, vaid võimalusel ikka mitut vahvat juhtumist või lugu, kirjeldama toredat mälupilti või jagama põnevat meenutust,” lisas Amon.

Mälestused palutakse vabas vormis kirja panna, lisada võimalusel ka pildimaterjal ning saata need koos oma kontaktandmetega Nõmme kultuurikeskusesse aadressil: Turu plats 2, Tallinn 11614 või e-kirja teel: post@nommekultuur.ee