Film ja vestlus: PLANTPURE NATION | Kuidas süües terveks jääda?

  • 18.01
  • 18:30
  • Kooriruum
  • 3 €

Oled oodatud tervisliku toitumise teemalisele filmi- ja vestlusõhtule! Vaatame innustavat dokumentaalfilmi “PlantPure Nation”, millele järgneb vestlus tervist toetava toitumise teemal KSA Life toitumisprogrammi koolitaja Triin Tõnistega. Filmil on eestikeelsed subtiitrid. Pakume ka tervislikke suupisteid!

“PlantPure Nation” vaatleb tänase läänemaailma toitumismudelit ning selle mõju rahvatervisele. Film annab optimistliku sissevaate, kuidas oma tervise eest isiklikku vastutust võttes on võimalik mitmeid tervisehädasid leevendada või ennetada.

Triin Tõniste peab kõike tervisliku toitumisega seotut oma suurimaks kireks juba üle kümne aasta. Õpinguid Tallinna Ülikoolis terviseteaduste alal on ta täiendanud maineka Cornelli Ülikooli kursuse “Plant Based Nutrition” sertifikaadiga. Just teaduspõhisust peab ta tähtsaimaks märksõnaks, millest oma menüüs juhinduda. „Toidu valmistamine on esimene reaalne samm tervislikuma eluviisi suunas,“ leiab ta. Vestlusõhtul räägibki Triin sellest, kuidas terviktoidu põhimõtetel koostatud menüü aitab ennetada kroonilisi haigusi ning tõsta üldist heaolu ja elukvaliteeti.

 

Osalustasu 3€

 

Täpsem info ja registreerimine:
https://www.gorilla.ee/filmiohtu
Küsimustega kirjuta info@gorilla.ee