Zumba®

Zumba® treeningusse on oodatud noored ja täiskasvanud. 

 

Treeningud:

E kell 17:45  ZUMBA® Gold     I korruse suures saalis

Lihtne tantsuline tund ZUMBA® Gold on üles ehitatud ZUMBA® põhisammudel.
Zumba® Gold – Tund sobib igas vanuses tantsusõbrale. Võrreldes edasijõudnute Zumba® treeninguga on algajate treeningus tempo aeglasem, sammud lihtsamad ja vähem sammukombinatsioone. Seega sobib treening neile, kes pole varem tantsinud või trennis käinud. Treening sobib ka rasedatele ja neile, kel probleemid liigestega. Edasijõudnutele on see võimalus lihvida oma tantsutehnikat. Parandame läbi tantsu rühti, koordinatsiooni ning tugevdame süvalihaseid. Tantsime maailma eripaigust pärit tantse nagu salsa, bachata, merengue, reggaeton, cumbia, kõhutants, flamenco jpt. Positiivsed emotsioonid ja hea tuju on garanteeritud! Tule, tantsime koos!

 

E kell 18:45 ZUMBA®       I korruse suures saalis
Zumba®  – Tund sobib neile, kes naudivad head muusikat, tantsimist ning soovivad põletada suure hulga kaloreid. Tegemist on tantsulise kardiotreeninguga, mis ühendab endas latiino tantse ja rütmi ning kergesti järgitavaid samme. Treening hõlmab endas nii kiireid kui ka aeglaseid rütme viisil, mis on tõhus kombinatsioon nii vastupidavuse kui ka lihastoonuse tõstmiseks. Iga tants on üles ehitatud kolmele või neljale kergesti järgitavale põhiliikumisele. See on lõbus pidu, mida naudivad nii kogenud tantsijad kui ka need, kes pole varem leidnud endas julgust rühmatreeningutesse tulla.

 

Hinnakiri – korra alusel on treeningtasu 6€ treening, 10x kaart 50€ 

Vajalik registreerimine:

Registreerimine https://www.hopitude.com/en/clubs/admin/340/workouts

Või kirjutades  edenbergkaisa@gmail.com, 55613915

Suvel on võimalik liituda Kaisa Edenberg online treeningutega Zumba ametlikul koduleheküljel. Treeningud leiad siit 👉 https://www.zumba.com/en-US/profile/kaisa-edenberg/69250

FB Kaisa treeningud ilmub kogu vajalik informatsioon treeningute kohta.

 

Treenerist
Kaisa on tantsutreenerina tegutsenud alates 2007.aastast. Diplomeeritud Bailatino, Zumba Fitness, Zumba Gold, Zumba Kids ja Kids Jr ja Jumping Fitness instruktor. Kaisa on endine võistlustantsija ja mitmekordne Eesti meistrivõistluste finalist. 2010. aastal avastas Zumba ja aeroobika ning 2013. aastal võitis Aeroobikakuniganna võistluse. On läbinud EOK võistlustantsutreeneri koolituse ja TÜ kehakultuuri teaduskonna mooduli terviseklubi ja personaaltreening.