Noortejooga (vanusele 13+)

NOORTEJOOGA.

Juhendaja Kelli Püss
tel 506 8519
kelli.pyss@gmail.com

Vajalik eelregistreerimine.

  • N 15.30-16.30 III korruse kammersaal

Kuutasu 22 eurot (4 korda) või 27 eurot (5 korda)
5 eurot esimene tund igale uuele tulijale ja 1 kord 10 eurot edaspidi.

 

Kui sul on, siis võta kaasa oma matt (mõned matid on ka kohapeal), pleed, veepudel ja pane selga mugavad riided (soovitavalt valged või heledates toonides).

Jooga pärast kooli aitab päevast puhata ja pingeid maandada. Keha muutub paindlikumaks, meel rahulikumaks ja rõõmsamaks, paraneb mälu. Kui pea on puhanud ja selge, edenevad kõik tööd ja tegemised!

Noortejooga tund koosneb ühest loovmängust, füüsilistest joogaharjutustest, lõdvestusest ja meditatsioonist. Avardame teadlikkust iseendast ja arendame seeläbi enesekindlust ning enesesõbralikkust. Harjutame tasakaalu, paindlikkust ja keskendumist.

Juhendaja tutvustus: Joogateed alustasin 2010. aastal ning mu esimeseks õpetajaks on Merit Raju. Tänaseks olen läbinud rahvusvahelise joogaõpetajate koolituse. Joogatunde olen andnud nii noortele kui täiskasvanutele, juhendanud nii eratunde kui gruppe. Eriliselt köidab mind humanoloogia ehk inimeseks olemise kunst. Joogafilosoofia ja -õpetused on aidanud mul läbi tulla oma elu keerulisematest etappidest ning ühtlasi pakkunud suurimat äratundmisrõõmu ja rahulolu. Jagan heameelega oma kogemusi ka Sinuga!

 

Alustab taas 2. oktoobril 2019