KÕHUTANTS, MUSTLASTANTS, HISPAANIA TANTS (erinevad grupid)

Kõigile huvilistele vanusest olenemata. Liituda võib aastaringselt!

Tantsutrupp Alhambra – Home | Facebook

https://www.tantsustuudioalhambra.com/

 

TANTSUSTUUDIO ALHAMBRA JUHENDAJAD:

Heli Rägapart-Trilljärv  tantsutruppalhambra@gmail.com, tel 5663 6703

Ulrike Morel ulrike.morel@gmail.com, tel 5196 8926

Riina Aro riina.aro@mail.ee, tel 5662 5887

Eelregistreerimine e-posti aadressil või telefonil.

 

 

Kõhutants ALGAJAD tehnikatunnid (juhendaja Heli)

K 20.10-21.10       I korruse väikses saalis
Kuutasu 1 kord nädalas 30 eurot, üks tund 8 eurot.

Proovitund  TASUTA  uutele tulijale.
Eelregistreerimine e-posti aadressil: tantsutruppalhambra@gmail.com

Nii nagu iga liikumine, on ka kõhutants tervisele kasulik. See naiselik tantsustiil sobib igas vanuses ja kehakaalus naisele. Tähtis on tahe.
Kõhutants on improvisatsiooniline tants, millel ei ole rangeid reegleid ega piiranguid. Tantsutunni eesmärk on õppida oma keha tundma, ning avastada mõnus liikumisvõimalus. Kõhutantsus kasutatavad liikumised treenivad keha. Tehnikatunnid sobivad kõikidele tasemetele. Alustame lihtsamatest liikumistest minnes edasi raskemateni. Alustame soojendusega, liikudes tantsuliigutuste ja sammu kombinatsioonide õppimisega. Tunni lõpus teeme lihasharjutusi ja venituse.  Tund sobib ka neile, kellel puudub igasugune  varasem tantsukogemus. 

Kõhutants ALGAJAD (juhendaja Heli)
T ja N 20.35-21.35     I korruse väikses saalis
Kuutasu 3 korda nädalas 55 eur (käies lisaks algajate tehnikatunnis), 2 korda nädalas 40 eur, 1 kord nädalas 30 eur, üks tund 8 eur.
Proovitund TASUTA uuele tulijale.
Hooaja jooksul õpime ära vähemalt kaks koreograafiat, millega kevadel võimalus esineda meie kontserdil. Esinemine ei ole kohustuslik.
Eelregistreerimine e-posti aadressil: tantsutruppalhambra@gmail.com

 

Kõhutants KESKTASE (juhendaja Heli)
T ja N 19.25 – 20.25   I korruse väikeses saalis
Kuutasu 2 korda nädalas 40 eur, 1 kord nädalas 30 eur, üks tund 8 eur.
Proovitund TASUTA uutele tulijale.
Eelregistreerimine e-posti aadressil: tantsutruppalhambra@gmail.com

Tundi on oodatud kõik huvilised, kes on kõhutantsuga juba kokku puutunud vähesel määral või tantsinud mõnda muud tantsustiili pikemat aega.
Tunnis harjutame tantsutehnikat, lisaks lihastreening ja venitus. Ühel hooajal õpime mitu lihtsamat koreograafiat, millega võimalik soovi korral esineda.

 

Kõhutants EDASIJÕUDNUD (juhendajad Heli ja Ulrike)
T ja N 18.15-19.15  I korruse väikeses saalis
8 korra kaart 40 eurot (kehtib 2 kuu jooksul edasijõudnutele).  Liituda võib aastaringselt.
Proovitund TASUTA uutele tulijale.
Eelregistreerimine e-posti aadressil: tantsutruppalhambra@gmail.com

Tundi on oodatud kõik, kes on juba mõned aastad kõhutantsu tantsinud ning kellele meeldib esineda. Ühel hooajal õpime 3-4 koreograafiat, mis kõik on erinevas stiilis. Mõned näited: oriental, baladi, saidi, trummisoolo, lehvikloorid, sall või mõne kõhutantsu mix hispaania, tango, salsa ja samba, mustlastants jne.

 

Mustlastants, hispaania fusioon ja idamaa tants SEENIORID  (juhendaja Riina-Ester Aro)
N 10.30 – 11.30  I korruse suures saalis
Kuutasu 1* nädalas  pensionäridele 16€.
Proovitund TASUTA uutele tulijale.
Eelregistreerimine e-posti aadressil:  riina.aro@mail.ee

Alustab taas 3. septembril 2020!

 

Juhendajate tutvustus:

Heli on juba lapses saati tantsinud erinevaid tantsustiile. 2006 aasta sügisest alustas kõhutantsuõpingutega Diana Otsingu juures. 2007 aasta septembris asus kõhutantsu õppima Nõmme Kultuurikeskusesse Riina Aro juhendamisel. 2009-2011 õppis samaaegselt lisaks veel kõhutantsu Müstika Tantsustuudios Berit Aicha Villi juures. Lisaks klassikalisele kõhutantsule tantsib Heli alates 2009 aastast Müstika Tantsustuudios ATS-i ehk American Tribal Style. Heli on Müstika Tribe liige alates 2013 a sügisest. Alates 2010 aasta jaanuarist tantsib Heli Tribal Fusion kõhutantsu Jaana Hansman juhendamisel LaStrange-s. Heli käib end pidevalt täiendamas erinevatel kursustel nii eestis kui välismaal, tema õpetajateks on olnud näiteks Mira Betz, Laura Zaray, Illan Riviere, Sandra Danse, Maria Aya – Malema, Kaidi Udris, Salah Rambo, Kairi Reinvee, Iris Frolov, Liina Remmelg, Sandra Vokk, Pille Roosi, Ozgen, Jamila, Yallar Julie, Pernilla Sund, Laura Luna, Sara Guirado, Kaila, Maris Abe, Mikaela Jokinen, Illan, Anasma ja teised. Alates 2016 aasta sügisest on Heli Tantsutrupp Alhambra juhendaja ja koreograaf.

Ulrike alustas tantsimisega juba 6-aastaselt (võistlustants). Õppides Tartu Ülikoolis psühholoogiat, tegeles ta
võimlemisega (lõpetanud Võimlemise rühmajuhtide kooli 1997). 2000. aastal astus Ulrike Viljandi Kultuuriakadeemiasse tantsukunsti erialale (tantsuõpetaja kutse aastast 2004). Ulrike on andnud lavalise liikumise tunde tulevastele lauljatele (G. Otsa nim. Muusika-koolis), peotantsu tunde tudengitele (TTÜ-s ja üliõpilaskorporatsioonides), teinud liikumise Eesti Kaitseväe Orkestrile, täiendanud end erinevatel koolitustel rahvatantsu alal (ERRS-s, Tallinna Rahvaülikoolis jm.). Aastast 2011 annab Ulrike tantsutunde Rahumäe Põhikoolis. Kõhutantsuga hakkas ta tegelema aastal 2006 Nõmme Kultuurikeskuses Riina Aro juures. Täiendanud on ta end sellel alal
erinevatel kursustel nii Eestis kui välismaal. Alates 2016 aasta sügisest on Ulrike Tantsutrupp Alhambra juhendaja ja koreograaf.

Karakter- ja rahvatantsu hakkas Riina Aro tantsima varateismelisena Nelli Uustalu juures, seejärel tantsis TÜ Rahvakunstiansamblis ja ans-s Kullaketrajad. Töötanud karakter- rahvatantsuõpetajana pikka aega, sealhulgas 10 a abiballettmeistrina ans-s Sõprus, idamaa tantsu õppinud tol ajal Nailja Kraani (Tadziki Koreograafiakool) juhendamisel.
Mustlas- ja hispaania tantsu õppinud varasemal ajal Nelli Uustalu, Iraida Generalova ja Salme Lille Juures, viimasel aastakümnel Lehti Kostabi, Liina Remmelgi ja Natalija Ilvese juures (mustlastantsu kool Khamoro). Käinud ka Natalija Kulishenko, Irina Lizovskaja ja Aleksander Rubentshiku kursustel. Tantsib Zahira mustlastantsu grupis Liina Remmelgi juhendamisel.
Idamaa (kõhu)tantsu õppinud Pille Roosi, Kaidi Udrise, Iris Frolovi  ja Liina Remmelgi juhendamisel. Täiendanud end msg. kursustel Eestis, Soomes ja Lätis.  Kõhutantsu õpetanud  2004 – 2007 Amrita (Pille Roosi) stuudios, a-st 2006 õpetanud idamaa- ja mustlastantsu Nõmme Kultuurikeskuses.