16. detsembril kultuurikeskuses soolokavaga kitarrist Argo Vals

Argo Vals (live-elektroonika) ja Oliver Kulpsoo (valguskujundus) Nõmme Kultuurikeskuses   16. detsembril kell 19.00

Argo Vals on muusik ja helilooja. Muusikaga on ta tegelenud peaaegu terve elu, kuid omaloomingu salvestamist alustas aastal 2006. Live-elektroonika maailma avastas ta enda jaoks kaks aastat hiljem.

Soololoomingus oli Argol pikalt fookuses kitarr, kuid kuna teda paelub vahelduslikkus ning liikumine erinevate ja ka vastandlike helialade vahel, on viimasel paaril aastal lisandunud trummimasinad ja rohkemate efektivärvingute kaasamine. Selle ning heliloomega erinevatele lavastustele tegeleb Argo praegusel ajal kõige aktiivsemalt.

Enda nime alt on ta välja andnud kaks täispikka albumit (“Tsihcier” 2012 ja “Nokturn” 2015). Kolmas album ilmub 2019. aastal.

Alates 2017. aasta esimeset poolest on Argo andnud kontserte valguskunstniku Oliver Kulpsooga, kes on ühise kava tarbeks ehitanud spetsiifilise, minimalistiliku ja mängulise valguslahenduse.

Oliver on olnud aastaid tegev erinevates Eesti teatrites (eeskätt von Krahli Teater) ja aidanud tehniliselt teostada festivale BaltoscandalAugusti TantsuFestivalSAAL Biennaal, POT ja Eesti Teatri Festival Draama.

Pilet eelmüügist 10 €, samal päeval 15 €
Müügil nii kultuurikeskuses kui ka Piletilevis